gulcan gulcan February 22, 2019 No Comments

Çağdaş Bakalit

Sektör firmaları ziyaret programı çerçevesinde bugün; Yönetim Kurulu Başkanımız Güray KORUN ve Proje Uzmanımız Sevda YEŞİLKAYA’nın katılımıyla Çağdaş Bakalit firma sahibi Alim TÜRKYILMAZ’ı ziyaret ettik. İlgili ziyarette yürüttüğümüz proje ve faaliyetler hakkında bilgi verdik.

gulcan gulcan February 18, 2019 No Comments

T.C. İzmir Valisi Sayın Erol AYYILDIZ’ı Ziyaret Ettik

 

2019-2021 dönemi Yönetim Kurulumuzu temsilen bugün, Başkanımız Güray KORUN, Başkan Yardımcımız Turan MUŞKARA, Genel Sekreterimiz Can İŞBİLEN, Yönetim Kurulu Üyemiz Yalçın KIRABALI ve EHİS LAB Proje Koordinatörümüz Ayşegül SEVER MENKÜ’nün katılımıyla T.C. İzmir Valisi Sayın Erol AYYILDIZ’ı makamında ziyaret ettik. İlgili ziyarette ESSİAD’ın yürüttüğü proje ve faaliyetler hakkında bilgi verdik.

gulcan gulcan February 18, 2019 No Comments

Hedef Metal’i Ziyaret Ettik

14.02.2019 tarihinde Başkanımız Güray KORUN,Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kemal YANIK,Yalçın KIRABALI ve Nilay TUTAN’ın katılımıyla, Hedef Metal Şirket sahibi Bayram TAVŞANCI’yı ziyaret ettik. ESSİAD’ın yürüttüğü proje ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdik. Bizleri ağırladıkları için kendilerine teşekkür ederiz.

gulcan gulcan February 18, 2019 No Comments

Ventra Soğutma’yı Ziyaret Ettik

14.02.2019 tarihinde Başkanımız Güray KORUN,Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kemal YANIK,Yalçın KIRABALI ve Nilay TUTAN’ın katılımıyla, Ventra Soğutma firması şirket ortakları Tunç ÜNSAL, Akın SANITÜRK ve YILMAZ PALA’yı ziyaret ettik. ESSİAD’ın yürüttüğü proje ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdik. Bizleri ağırladıkları için kendilerine teşekkür ederiz.

gulcan gulcan February 18, 2019 No Comments

Ege Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölüm Başkanlığı’nı Ziyaret Ettik

 

12.02.2019 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanımız Güray KORUN ve EHİS LAB Proje Koordinatörümüz Ayşegül SEVER MENKÜ’nün katılımıyla, Ege Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Rasim İPEK ve Prof. Dr. Ali GÜNGÖR’ü ziyaret ettik. Derneğimizin yürüttüğü EHİS LAB Projesi hakkındaki gelişmeler ve Okuldan İşe Projemiz kapsamında 2019-2021 döneminde gerçekleştirebileceğimiz iş birliği çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunduk.

gulcan gulcan February 18, 2019 No Comments

MMO İzmir Şube Yönetim Kurulundan Dernek Merkezimize Ziyaret

11.02.2019 tarihinde MMO İzmir Şubesi Yönetim Kurulunu temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel YAŞARTEKİN, Genel Sekreter Selda ÜNVER ve Sayman Ferda YAMANLAR dernek merkezimizi ziyaret ederek, 2019-2021 dönemi Yönetim Kurulumuza başarı dileklerinde bulundu. Yönetim Kurulu Başkanı Güray KORUN, Başkan Yardımcısı Turan MUŞKARA, Genel Sekreter Can İŞBİLEN, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Yalçın KIRABALI, Nilay TUTAN ve Onur UZUNOĞLU’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen görüşmede Dernek faaliyetleri ve yürütülen projeler ile ilgili bilgi aktarıldı. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür eder, iş birliğimizin artacağına olan inancımız ile çalışmalarında başarılar dileriz.

gulcan gulcan February 8, 2019 No Comments

Arel Havalandırma Firmasını Ziyaret Ettik

 

Derneğimizin sektör firmaları ziyaret programı çerçevesinde; 06.02.2019 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanımız Güray KORUN, Yönetim Kurulu Üylerimiz Murat SARI ve Nilay TUTAN, Proje Uzmanımız Sevda YEŞİLKAYA’nın katılımıyla Arel Havalandırma firması şirket sahibi Meriç ÖZTÜRK’ü ziyaret ettik. İlgili ziyarette ESSİAD’ın yürüttüğü proje ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdik. Bizleri ağırladıkları için kendilerine teşekkür ederiz.

gulcan gulcan February 8, 2019 No Comments

Fanko Ltd. Şti. Firmasını Ziyaret Ettik

 

Derneğimizin sektör firmaları ziyaret programı çerçevesinde; 06.02.2019 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanımız Güray KORUN, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Murat SARI ve Nilay TUTAN, Proje Uzmanımız Sevda YEŞİLKAYA’nın katılımıyla Fanko Ltd. Şti. firması şirket sahibi Yusuf SARIKAYA’yı ziyaret ettik. İlgili ziyarette ESSİAD’ın yürüttüğü proje ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdik. Bizleri ağırladıkları için kendilerine teşekkür ederiz.

gulcan gulcan February 8, 2019 No Comments

Mesa Mekanik Firmasını Ziyaret Ettik

 

Derneğimizin sektör firmaları ziyaret programı çerçevesinde; 06.02.2019 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanımız Güray KORUN, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Murat SARI ve Nilay TUTAN, Proje Uzmanımız Sevda YEŞİLKAYA’nın katılımıyla Mesa Mekanik firması şirket sahibi İsmail ARSLAN’ı ziyaret ettik. İlgili ziyarette ESSİAD’ın yürüttüğü proje ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdik. Bizleri ağırladıkları için kendilerine teşekkür ederiz.