gulcan gulcan January 14, 2019 No Comments

Üyelerimizden MS Klima’yı Ziyaret Ettik

Yönetim Kurulumuz, MS Klima Havalandırma Sis. İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Şirket Sahibi Murat SARI’yı ziyaret etti. İlgili ziyarette derneğimizin yürüttüğü proje ve faaliyetleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

gulcan gulcan December 12, 2018 No Comments

İbatech İzmir 2018 Fuarı’nda Üyemiz Sevel’in Standını Ziyaret Ettik

 

Yönetim Kurulu Başkanımız Hakan SEMERCİ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Güray KORUN ve dernek üyelerimizden Messan Soğutma San. Tic. ve Ltd. Şti. Genel Müdürü Erdinç YAPAN’ın katılımlarıyla, Ibatech 2018 Fuarı’na katılan üyemiz Sevel Dondurma Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ERİŞ’i standlarında ziyaret ettik. Kendilerine verimli bir fuar olmasını dileriz.

gulcan gulcan December 12, 2018 No Comments

Üyemiz Matesis Mühendislik’i Ziyaret Ettik

ESSİAD Üye ziyaret programı çerçevesinde 07.12.2018 tarihinde; Yönetim Kurulu Başkanı Hakan SEMERCİ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Güray KORUN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ebru KARAKIRAN, Yönetim Kurulu Üyesi A. Sait GÜRSÖZ, EHİS LAB Proje Koordinatörü Ayşegül SEVER MENKÜ ve Proje Uzmanı Sevda YEŞİLKAYA’ nın katılımıyla, üyelerimizden Matesis Mühendislik Müş. Proje Danış. İnş. Taah. ve Tic. A.Ş. kurucu ortağı Selim KAYAN’ı ziyaret ettik. İlgili ziyarette derneğimizin yürüttüğü proje ve faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

gulcan gulcan December 5, 2018 No Comments

Üyemiz MTT Mühendislik’i Ziyaret Ettik

ESSİAD Üye ziyaret programı çerçevesinde; Yönetim Kurulu Başkanı Hakan SEMERCİ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Güray KORUN, Yönetim Kurulu Üyesi Seçkin T. ERDOĞMUŞ, EHİS LAB Proje Koordinatörü Ayşegül SEVER MENKÜ, Proje Uzmanı Sevda YEŞİLKAYA’nın katılımıyla, dernek üyelerimizden MTT Isı. Soğ. Sis. Müh. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. firma sahipleri Alev TOPRAK ve Tuğrul TOPRAK’ı ziyaret ettik. İlgili ziyarette derneğimizin yürüttüğü proje ve faaliyetler hakkında bilgi verildi. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

gulcan gulcan December 5, 2018 No Comments

Üyemiz Klas Klima’yı Ziyaret Ettik

ESSİAD Üye ziyaret programı çerçevesinde; Yönetim Kurulu Başkanı Hakan SEMERCİ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Güray KORUN, Yönetim Kurulu Üyesi Seçkin T. ERDOĞMUŞ, EHİS LAB Proje Koordinatörü Ayşegül SEVER MENKÜ, Proje Uzmanı Sevda YEŞİLKAYA’nın katılımıyla dernek üyelerimizden Klas Isıtma Soğutma Klima San. ve Tic. A.Ş. Tayfur ALTINKÜP, Nurullah GÜZELER ve Suat KARAKAŞ’ı ziyaret ettik. İlgili ziyarette derneğimizin yürüttüğü proje ve faaliyetler hakkında bilgi verildi. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

gulcan gulcan November 29, 2018 No Comments

Üyemiz Coşgun Furkan İnş. Tes. Taah. Ltd. Şti.’ni Ziyaret Ettik

ESSİAD Üye ziyaret programı çerçevesinde; 26.11.2018 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı Hakan SEMERCİ, EHİS LAB Proje Koordinatörü Ayşegül SEVER MENKÜ ve Proje Uzmanı Sevda YEŞİLKAYA’ nın katılımıyla, üyemiz Coşgun Furkan İnş. Tes. Taah. Ltd. Şti. ortakları Ömer Faruk COŞGUN ve aynı zamanda ESSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Özay ERVARDAR BİLGİCİ’yi ziyaret ettik. İlgili ziyarette derneğimizin yürttüğü proje ve faaliyetler hakkında bilgi verilip, fikir alışverişinde bulunuldu.

gulcan gulcan November 29, 2018 No Comments

Üyemiz Mekanik Tesisat Taah. End. San. ve Tic. A.Ş’yi Ziyaret Ettik

ESSİAD Üye ziyaret programı çerçevesinde; 26.11.2018 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı Hakan SEMERCİ, EHİS LAB Proje Koordinatörü Ayşegül SEVER MENKÜ ve Proje Uzmanı Sevda YEŞİLKAYA’ nın katılımıyla üyemiz Mekanik Tesisat Taahhüt Endüstri San. ve Tic. A.Ş. firması Proje Teklif Yöneticisi aynı zamanda ESSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Duygu AYGÜN’ü ziyaret ettik. İlgili ziyarette derneğimizin yürttüğü proje ve faaliyetler hakkında bilgi verilip, fikir alışverişinde bulunuldu.

gulcan gulcan November 13, 2018 No Comments

2017-2019/62 Yönetim Kurulu Toplantımızı Doğu İklimlendirme’de Gerçekleştirdik

 

2017-2019/62 sayılı Yönetim Kurulu toplantımızı derneğimizin Yönetim Kurulu Üyesi, Doğu İklimlendirme Genel Müdürü Seçkin T. ERDOĞMUŞ’ un ev sahipliğinde gerçekleştirdik.  Bizleri ağırladıkları için tüm Doğu İklimlendirme ailesine teşekkür ederiz.