Yorum yapılmamış

Kes Klima – Erdemler Soğutma / 21 Ekim 2014

21 Ekim 2014 tarihinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Hakan SEMERCİ ve EHİS LAB Proje Koordinatörümüz Sayın Ayşegül SEVER MENKÜ’nün katılımları ile Kes Klima Genel Müdürü Sayın Hakan KES ve Erdemler Soğutma Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüseyin ERDEM ziyaret edilmiştir.

İlgili ziyaretlerde dernek faaliyetlerimiz ve yürütmüş olduğumuz projeler ile birlikte EHİS LAB Projemiz hakkında detaylı bilgi paylaşılmıştır.

AFS Boru A.Ş. – Diktaş Soğutma A.Ş. – Nurdil Teknik Soğutma A.Ş. / 28 Ekim 2014

28 Ekim 2014 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Akın KAYACAN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Hakan SEMERCİ ve Genel Sekreterimiz Sayın Aylin GEL tarafından AFS Boru San. A.Ş. ve İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Zeki POYRAZ ziyaret edilmiş, laboratuvar projemiz ile ilgili gelişmeler görüşülmüştür.

Diktaş Soğutma Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Osman BAŞTAŞ ve Nurdil Soğutma Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Rıza DİLBER ziyaret edilmiştir. Nurdil fabrikası üretim tesisleri ile birlikte test laboratuvarları gezilmiştir.

İlgili ziyaretlerde dernek faaliyetlerimiz ve yürütmüş olduğumuz projeler hakkında bilgi aktarılmış ve EHİS LAB Projemiz ile ilgili son gelişmeler paylaşılmıştır.