Yorum yapılmamış

Derneğimiz üyelerinin pazar ve ihracat payı ile birlikte sektörümüzün tanınırlığının arttırılması amacı ile KOSGEB tarafınan desteklenen 12-15 Mart 2013 tarihleri arasında ISH Frankfurt 2013 Fuar Ziyareti ve İkili Görüşmeler seyahat organizasyonunu başarı ile tamamlamıştır.

Dernek üyelerimiz ve sektörümüzde yer alan 21 firma ve bu firmaların temsilcileri ile gerçekleştirilen seyahat organizasyonunda Frankfurt am Main Fuar Alanı’nda düzenlenen ISH Frankfurt 2013 Fuarı’nda ziyaretçi olarak yer alınmış, fuarda stand açan ESSİAD Üyeleri ziyaret edilmiştir.

İngilizce ve Türkçe olarak hazırlamış olduğumuz üyelerimizin tanıtımlarını içeren ESSİAD Üye Profil Kataloğu’nun dağıtıldığı fuar sırasında DMT Laboratuvarı ziyaret edilmiş, Eurovent Association Sayın Mr. Erick MELQUIOND ile görüşme yapılmıştır.

Seyahat programımız doğrultusunda Frankfurt Sanayi ve Ticaret Odası ile toplantı yapılmıştır. Almanya ekonomisinde önemli rol oynayan ticaret merkezlerinden biri olan Frankfurt Sanayi ve Ticaret Odası’nın Kuzey Amerika ve Güneydoğu Avrupa Uluslararası İş Direktörü Sayın Hasan KARA ve Genel Müdürü Mr. Dietz ile yapılan toplantıda Frankfurt’un Almanya ticaretinde önemli bir rol oynadığını ve şehrin özellikle finans alanında ön planda olduğunu belirtilmiştir.