Yorum yapılmamış

Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) / 21 Ekim 2014

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Hakan SEMERCİ, İZTEKGEB A.Ş. İnovasyon Merkezi Proje Uzmanı İnşaat Projeleri Sorumlusu Sayın Şafak CAN ve EHİS LAB Proje Koordinatörümüz Sayın Ayşegül SEVER MENKÜ’nün katılımları ile TÜRKAK Genel Sekreter Vekili Sayın Dr. Halil İbrahim ÇETİN ziyaret edilmiştir.

İlgili ziyarette EHİS LAB Projemiz ile ilgili bilgiler paylaşılmış olup, laboratuvarımızın akreditasyon süreci ile ilgili görüşmeler gerçekleştirilmiştir.

T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı / 21 Ekim 2014

Yine aynı gün, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Hakan SEMERCİ, İZTEKGEB A.Ş. İnovasyon Merkezi Proje Uzmanı İnşaat Projeleri Sorumlusu Sayın Şafak CAN ve EHİS LAB Proje Koordinatörümüz Sayın Ayşegül SEVER MENKÜ’nün katılımları ile T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknoloji Bölgeleri Genel Müdürlüğü Uzmanı Sayın Mehmet TALİ ziyaret edilmiştir.

İlgili ziyarette EHİS LAB Projemiz ile ilgili bilgiler paylaşılmış olup, projemiz hakkında görüşmeler gerçekleştirilmiştir.

Enda Enerji Holding A.Ş. / 22 Ekim 2014

22 Ekim 2014 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Akın KAYACAN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Hakan SEMERCİ, Genel Sekreterimiz Sayın Aylin GEL ve EHİS LAB Proje Koordinatörümüz Sayın Ayşegül SEVER MENKÜ’nün katılımları ile Enda Enerji Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Uğur YÜCE ve Tarihi Kemeraltı Projesi (TARKEM) Genel Müdürü Sayın Sibel ERSİN ziyaret edilmiştir.

İlgili ziyarette EHİS LAB Projemiz ile ilgili son gelişmeler paylaşılmış olup, projemizin yol haritası hakkında bilgi aktarılmıştır.

TOBB / 28 Ekim 2014

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Akın KAYACAN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Hakan SEMERCİ ve Genel Sekreterimiz Sayın Aylin GEL 28 Ekim 2014 tarihinde TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Ender YORGANCILAR ve TOBB Genel Sekreteri Sayın Mustafa SARAÇÖZ’ü ziyaret etmiştir.

İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Zeki POYRAZ ile birlikte OAİB Genel Sekreteri Sayın Özkan AYDIN’ın yer aldığı toplantıda; EHİS LAB Projemiz ile ilgili son gelişmeler paylaşılmış olup, projemize TOBB tarafından eşfinansman desteğinin sağlanması konusunda görüşmeler yürütülmüştür.