Yorum yapılmamış

ESSİAD Okuldan İşe Projesi Kapsamında Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Meslek Yüksekokulu İklimlendirme Soğutma Teknolojisi Bölümü Öğrencileri ile Birlikte Eneko ve Klas Klima’ya Teknik Gezi Düzenlendi

ESSİAD Okuldan İşe Projesi kapsamında, 27 Kasım 2019 tarihinde İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan Eneko ve Klas Klima’ya teknik gezi düzenlendi.

Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Meslek Yüksekokulu İklimlendirme Soğutma Teknolojisi Bölümü Öğrencileri ile birlikte gerçekleştirilen etkinlikte ilk olarak Eneko’nun üretim tesisine gidildi. Eneko İnsan Kaynakları Gizay UĞUZ tarafından Eneko’nun çalışmaları, ürün gamı hakkında bilgi aldıktan sonra Üretim Mühendisi Onur GEZER tarafından üretim süreci ve cihazlar hakkında bilgi alındı. Eneko AR-GE Mühendisi Meltem KOÇAK tarafından Eneko AR-GE Laboratuvarı hakkında bilgi alındıktan sonra KLS’nin üretim tesisine gidildi. AR-GE Mühendisi Vefa Taner ÇANKAYA tarafından firma tanıtımını içeren sunum gerçekleştirildi. Klas Klima Genel Müdürü Nurullah GÜZELER’in de katılım sağladığı ziyarette üretim tesisleri gezilerek cihazlar hakkında bilgi alındı.