Yorum yapılmamış

Ege Soğutma Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (ESSİAD) Mali Genel Kurul Toplantısı 4 Mart 2023 tarihinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde üyelerinin katılımları ile gerçekleştirildi.

ESSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Can İŞBİLEN’in açılış konuşması ile başlayan toplantıda Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu. 

Divan Kurulu Başkanlığı’na Mustafa E. DERYAAŞAN, Başkan Yardımcılığına Zülal DAVASLI, Divan Kurulu Raportörlüğüne Zeynep SATOĞLU’nun  seçildiği toplantıda ESSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Can İŞBİLEN söz alarak dernek faaliyetleri hakkında bilgi aktardı.

2021 ve 2022 yıllarına ait Denetleme Kurulu raporunun Denetleme Kurulu Başkanı A. Sait GÜRSÖZ tarafından sunulması, 2023 yılı bütçesi ve 2021-2022 yılları mali raporunun Yönetim Kurulu Başkanı Can İŞBİLEN tarafından sunulması sonrasında denetleme kurulu raporu, mali rapor, 2023 yılı bütçesi onaylandı.  

Gündeme uygun olarak gerçekleştirilen ve ESSİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Metin AKDAŞ’ın görüşlerini aktardığı toplantıda ISKAV Yönetim Kurulu Üyesi Taner YÖNET’in ISKAV faaliyetleri ile ilgili sunum gerçekleştirmesi sonrasında Mali Genel Kurul Toplantısı sona erdi.