Yorum yapılmamış

 10 Eylül 2022 tarihinde Kaya Termal Otel’de BASİFED ev sahipliğinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU İzmir’de iş dünyası temsilcileri ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

ESSİAD’ı temsilen Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Akın KAYACAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Yaman DUMAN’ın katılım sağladığı etkinlikte ekonomiye dair önemli mesajlar veren Kemal KILIÇDAROĞLU önümüzdeki yıl İzmir’de İktisat Kongresi düzenleneceğini ve bu kongrede dünyanın en önemli iktisatçılarının bir araya geleceğini hatırlattı.

Toplantıda konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç SOYER iş dünyasının önemli temsilcilerinin buluştuğu toplantının önemine değinerek İzmir’in kurtuluşunun 100. Yılı ile ilgili düşüncelerini paylaştı.

Toplantıda açıklamalarda bulunan BASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali KASALI, hem 9 Eylül ile ilgili görüşlerini hem de BASİFED’in İzmir İktisat Kongresi’nin 100. yılı ile ilgili çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek çalışmalara devam ettiklerini belirtti.

Toplantının basına kapalı bölümünde ise iş adamları ile CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu soru cevap bölümünde bir araya geldi.