Yorum yapılmamış

ESSİAD Okuldan İşe Projemiz kapsamında 01.12.2015 tarihinde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü öğrencilerine Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın A. Sait GÜRSÖZ, İmbat Soğutma Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kerim GÜMRÜKÇÜLER ve Genel Sekreterimiz Sayın Aylin GEL’in katılımları ile sektör sunumu gerçekleştirilmiştir. Nursaç Havalandırma ve İmbat Soğutma’ya değerli katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

09.12.2015 tarihinde Kavuklar Point Bornova Şantiyesine Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğrencileri ile teknik gezi düzenlenmiştir. Kavuklar GY Mekanik Grup Şefi Sayın Ünal KAYA teknik gezi boyunca destek vermiştir. Egefer Isı, Kavuklar GY ve Sayın Ünal KAYA’ya desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

22.12.2015 tarihinde Celal Bayar Ünversitesi Endüstri ve Makina Mühendisliği Bölümleri öğrencilerine Terkan Yönetim Kurulun Başkanı Sayın Turan ERKAN, Klimasan Ar&Ge Sistem Müdürü Sayın Öner AŞTAŞ ve Genel Sekreterimiz Sayın Aylin GEL’in katılımları ike sektör sunumu gerçekleştirilmiştir. Terkan ve Klimasan’a değerli katkılarından dolayı teşekkür ederiz.