Yorum yapılmamış

7d9af50c-15aa-4f71-a78c-dda8925229c5 „Hugo Boss ve Alman Ticaret Odası işbirliği ile 30 Eylül 2016 tarihinde Ege Serbest Bölgesi Hugo Boss Sosyal Tesisleri’nde 11. Operasyonel Mükemmellik Günü Semineri gerçekleşti. ESSİAD’I temsilen Genel Sekreter Aylin GEL ve Kurumsal İletişim ve Muhasebe Sorumlusu Gamze AKÇAY’ın katılım gösterdiği seminerde farklı sektörlerde marka olmuş bir çok firmanın yöneticileri, onları marka yapan özelliklerini ve çalışmalarını katılımcılarla paylaştılar. Günün en çok ses getiren konuşmacısı Gazeteci, CNN Türk TV Programcısı Emin ÇAPA oldu. ÇAPA, çağın çok hızlı ilerlediğini, torunlarımız ile aramızda ışık yılı kagelecekdar mesafe bulunduğu, çok farklı bir neslin kapıda olduğunu söyledi.
Seminerin ana temasını Endüstri 4.0 oluşturdu. 4. Sanayi Devrimi olarak da adlandırılan bu süreç nesnelerin interneti, internet hizmetleri ve siber-fiziksel sistemlerden oluşan bir değerler bütünü olarak tarif ediliyor. Organizasyonda Siemens Dijital Fabrika Direktörü Ali Rıza ERSOY, Bosch Bursa Fabrikası Teknik Fonksiyonlar Direktörü Yıldırım ARSLAN, Endüstri 4.0 hakkında kapsamlı bir sunum yaparak dinleyicileri 4. Sanayi Devrimi hakkında bilgilendirdi. Seminerde sunumu ile dikkat çeken bir diğer isim ise, Hugo Boss Kurumsal Proje Yönetim Müdürü Döndü ÜNAL HAKTAR oldu. Sanayi alanında yaşanan hızlı değişim f4945cef-50a0-4bbf-bebe-d629b70cc051ve gelişimlere ayak uydurmalarının başlıca hedefleri olduğunu dile getiren HAKTAR, bu yıl hayata geçen Hugo Boss Solution projesinin de tanıtımını gerçekleştirdi.

The Best Taxi Driver

OPEX 2016’da kendi markasını yaratma sürecinde yaşadığı deneyimleri dinleyiciler ile paylaşan İstanbullu taksi şöförü İhsan AKNUR yıllar içerisinde müşterileri ile kurduğu diyalog ve sıra dışı hizmeti ile kısa sürede uluslararası arenada tanınmayı başarmış ve The Best Taxi Driver olarak kendi markasını tescil etmiştir. Katılımcılara keyifli dakikalar yaşatan AKNUR, sunumu ile dinleyicilere “önemli olan ne iş yaptığınız değil, işinizi ne derece iyi yaptığınız”ın önemini vurgulamış oldu.