Yorum yapılmamış

Derneğimiz organizasyonunda, TESTO Ölçüm Cihazları Ltd. Şti. firması ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonrasında 17 Nisan 2012 tarihi Salı günü Swiss Otel Efes Karşıyaka Salonu’nda “Enerji Verimliliği ve Profesyonel Bakım Amaçlı Soğutma Sektöründe Ölçüm Teknolojisi ve Termal Kamera Kullanımı” konulu ürün tanıtımı ve ağırlıklı teknik bilgi içeren bir seminer düzenlenmiştir.

Yaklaşık iki saat süren seminerin sunumu TESTO Ölçüm Cihazları Ltd. Şti. İklimlendirme Sektörü Satış Birim Müdürü Sayın Çev. Müh. Murat ADAKÖY ve Portatif Cihazlar Departmanı Ürün Müdürü Sayın Yamaç ÖZBİLEN tarafından yapılmıştır.

TESTO Ölçüm Cihazları Ltd. Şti. Ege Bölge Sorumlusu Sayın Bekir ERDEM, TESTO Ege Bölge Bayisi Test Teknik Firma Yetkililerinden Sayın Erdem Aydın YILMAZ ve Sayın Caner KOŞAR’ın sunumlara olan katılımları ile gerçekleşen seminerde soğutma sistemlerinde basınç/sıcaklık ölçümü, superheat/subcool ölçümleri, vakumun amacı ve teknolojisi, azot testinde dikkat edilmesi gereken konular, dijital ölçümün faydaları, soğuk zincirde sıcaklık izlemesi, soğuk oda ve depoların sıcaklık takibi, termografiğe giriş ve termal kamera kullanım alanları ile ilgili olarak katılımcılara faydalı bilgiler verilmiştir.

Katılımcılarımız ile birlikte Swiss Otel’de alınan öğle yemeği sonrasında seminerimiz sona ermiştir.