Yorum yapılmamış

Genel Sekreterimiz Sayın Aylin GEL ve Proje Uzmanımız Sayın Servet GİRGİN’in katılımları ile ;

Karataş Soğutma San. ve Tic. Ltd. Şti. sahibi Sayın Hasan KARATAŞ, Geçmiş dönem Yönetim Kurulu Başkanlarımızdan Sayın Mustafa Engin DERYAAŞAN, Dernek Üyelerimizden Sayın Özcan BARIN ile derneğimizin faaliyetleri ve yürütmüş olduğu projeler hakkında görüşme gerçekleştirilmiştir. Ayrıca UR-GE Projemiz kapsamında gerçekleştirilmesi planlanan Stok Kontrol Yönetimi Danışmanlık Programı hakkında görüşülmüş olup, Soğutma Dünyası dergimizin reklam çalışmaları ve üyelerimizin derneğimizden beklentileri konusunda görüş alınmıştır.

Aksal Isıtma Soğutma Ltd. Şti. ortağı Sayın Gürkan AKÇAY, Geçmiş dönem Yönetim Kurulu Başkanlarımızdan Dinamik Isı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin AKDAŞ ve Ema Enerji Endüstri Mak. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüseyin VATANSEVER, Formtek Otomotiv Isıtma Soğ. San. Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Sayın Serkan ALICI, İmas Klima Soğutma Mak. San. Tic. ve Müm. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Melih MUŞKARA, Nursaç Havalandırma ve Sac İşleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Sayın A. Sait GÜRSÖZ ve Üretim Müdürü Sayın Burç GÜRSÖZ, Öz-Ge Mühendislik Ltd. Şti. Finansman Müdürü Sayın Gülay ÖZKAN, Salvo İç ve Dış Tic. Müh. Mim. Terc. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şebnem ÇAĞLAYAN ve Fabrika ve Satınalma Müdürü Sayın Meltem ERDOĞAN, Tekan Teknik San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Sayın Erdal TEKAN, Türkoğlu Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Sayın Yusuf TÜRKOĞLU ziyaret edilmiştir.

İlgili ziyaretlerde, derneğimizin faaliyetleri ve yürütmüş olduğu projeler hakkında görüşme gerçekleştirilerek, UR-GE projemiz kapsamında gerçekleştirilen ve dönem sonu raporlaması için Ekonomi Bakanlığı’na takdim edilecek olan UR-GE anketimiz uygulanmıştır. ESSİAD Okuldan İşe Projemiz kapsamında gerçekleştirilen sektör sunumlarının Organize Sanayi Bölgelerinde düzenlenmesi konusu ile birlikte UR-GE ve ESEM eğitimlerimiz hakkında görüşler paylaşılmıştır.