Yorum yapılmamış

BVN, çeşitli uygulama alanlarında kullanılan, farklı ölçeklerdeki milyonlarca havalandırma fanını 32 yıldır dünyanın 82 ülkesinden binlerce müessese ile buluşturmaktadır.

BVN bu geniş ürün gamında yer alan havalandırma fanı ve dıştan rotorlu elektrik motorlarının tasarım, üretim ve AR-GE faaliyetlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

A’dan Z’ye yerli üretim felsefesi ile %100 Türk Malı ürünlerini, uluslararası standartları benimsemiş üretim anlayışı ile rekabet üstünlüğü sağlayarak HVAC (Isıtma, Soğutma ve İklimlendirme) sektörü ve diğer sektörlere sunan BVN, profesyonel kadrosu ve esnek üretim kabiliyetinin gücüyle Türkiye ve dünyanın dört bir tarafındaki iş ortaklarına hizmet vermektedir. “Rahat bir nefes için” sloganıyla yola çıkan BVN, daha çok verim, daha çok konfor ve gelecek için daha çok çalışmaya devam ediyor.

Vizyon: Yeni geliştireceği ürünler ve hizmet kalitesi ile yurt içinde iklimlendirme sektöründe tercih edilen çözüm ortağı konumu korumak, sürdürülebilir büyüme ile sektörün küresel oyuncuları arasında yükselmek. Çalışanlarının da sürekli geliştiği ve çalışmaktan gurur duyduğu sektöründe tercih edilen bir şirket olmak.

Misyon: Havalandırma sektöründe verimlilik esasına dayalı ürün geliştirmelerine öncülük etmek, teknoloji odaklı bir anlayış ile üretim kapasitemizi genişletmek. Tüm süreçlerde çevreye ve insana duyarlı bir politika izlemek.