Yorum yapılmamış

Avrupa’nın 3. büyük, ülkemizin en büyük iklimlendirme ve tesisat sektörü fuarı olan ISK – SODEX 2014 Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı 07-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde toplam 11 salonda gerçekleştirilmiştir.

Derneğimiz ESSİAD standında, yürütmüş olduğu proje, eğitim ve faaliyetlere dikkat çekmiş olup, Endüstriyel Havalandırma, İklimlendirme ve Soğutma (EHİS) Sektörü tarafından desteklenen; Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinin de yakından takip ettiği EHİS Akredite Test ve Analiz Laboratuvarı Projesi’nin detaylarını tanıtan standı ile fuarda büyük ilgi görmüştür. Fuar süresince sektör temsilcilerimiz tarafından heyecanla izlenen laboratuvar standımız fuarın ilgi odağı olmuştur.

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği’nin (TTMD) “Yarını Bugünden Kurmak” sloganıyla düzenlemiş olduğu 11. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu kapsamında gerçekleştirilen “Sertifikasyon ve Çeşitli Altyapı Olanakları” konulu 9. Oturumda EHİS LAB Uluslararası Akredite Test ve Analiz Laboratuvarı ile ilgili gelişmeler ve projenin yol haritası hakkında EHİS LAB Proje Koordinatörümüz Sayın Ayşegül SEVER MENKÜ tarafından katılımcılara detaylı bilgi sunulmuştur.