Yorum yapılmamış

Genel Sekreterimiz Sayın Aylin GEL ve Proje Uzmanımız Sayın Servet GİRGİN’in katılımları ile dernek üyelerimizden Aday İklimlendirme ve Soğutma Ekipmanları Tic. San. A.Ş. Firma Ortağı Sayın Mustafa E. DERYAAŞAN, Dinamik Isı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin AKDAŞ, DK Mühendislik Ltd. Şti. Muhasebe Sorumlusu Sayın Özlem OSMANOĞLU, Egefer Isı Sis. Ltd. Şti. Muhasebe Sorumlusu Sayın Ümran ÇOLPAN, Emsaş Elektrik Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti. Yöneticisi Sayın Sinem VARDAR ve Sayın Sinan VARDAR, İmeksan İzmir Menfez Klima San. San. Tic. A.Ş. Ar-Ge Danışmanı Sayın Haluk SEVEL ve Muhasebe Sorumlusu Sayın Kurtuluş TOSUN, Tekan Teknik Isı. Soğ. Mak. Doğalgaz Cih. San. ve Tic. Ltd. Şti. Müdür Yardımcısı Sayın Gökay TEKAN ziyaret edilmiştir.

İlgili ziyaretlerde dernek faaliyetlerimiz ve yürütmüş olduğumuz projeler ile birlikte UR-GE Projemiz kapsamındaki danışmanlık programları hakkında görüşmeler gerçekleştirilmiştir.

Endüstriyel Havalandırma, İklimlendirme ve Soğutma Sektörüne Yönelik Uluslararası Rekabet Yeteneğinin Geliştirilmesi Projesi, T.C. Ekonomi Bakanlığı UR-GE Tebliği kapsamında yürütülmektedir.