Yorum yapılmamış

17 Ocak 1990 Yılında kurulan derneğimizin 25. Kuruluş Yıldönümü, Olağan Genel Kurul Toplantımızı takiben Euphoria Aegean Resort&SPA Hotel’de kutlanmıştır.

ACS, Aday İklimlendirme, Ahmet Yar, Daikin, Doğu İklimlendirme, Form, Gürvent, İmas, İmeksan, Karyer, KLS, KSC, Makro Teknik, Mekanik, Tolerans, Venco ve Üntes sponsorluğunda gerçekleştirilen Genel Kurul Toplantımız ve 25. Kuruluş Yıldönümü Toplantımız yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Olağan Genel Kurul Toplantımız ardından üyelerimiz ve ailelerinin katılımları ile gala yemeğine geçilmiş olup, yemek boyunca TRT Sanatçısı Sayın Dilek Şafak ÇAKAR ve TRT sanatçılarından oluşan saz heyetinin birbirinden güzel şarkıları ile renk katmıştır.

Gecede Onursal Başkanımız Sayın Erol ERTAŞ başta olmak üzere Kurucu Üyelerimiz, geçmiş dönem Yönetim Kurulu Başkanlarımız, 2013-2015 Dönemi ve 2015-2017 Dönemi Yönetim Kurulu Üyelerimizin katılımları ile 25. Kuruluş Yıldönümü pastamız kesilmiştir. Ayrıca geçmiş dönem Yönetim Kurulu Başkanlarımızdan Sayın Metin AKDAŞ’ın moderatörlüğünde ve A Teknik, Blanca Hotel, Bornova Elit Pastanesi, Hugo BOSS, ETC Turizm, Kare Peyzaj, Kecheese, Leone Pastanesi, Nefertity Saç Tasarım, Nets Club, Pro-Sistem, SGB Gıda, Sun Express, Veysi’s, Zobu Danışmanlık’ın sponsorluğunda çekiliş organizasyonu gerçekleştirilmiş olup üyelerimize çeşitli hediyeler dağıtılmıştır. Hediyelerden en dikkat çekici olanları ise Zobu Danışmanlık’ın 24 Ocak 2015 tarihinde ESSİAD Sürekli Eğitim Merkezi kapsamında ERP Komitesi İşbirliği ile işbirliği kapsamında gerçekleştirilen Adım Adım Stratejik Planlama Eğitimi’ne sponsorluğu ve Kecheese tarafından hediye edilen canlı oğlak olmuştur.