Yorum yapılmamış

25 Ocak 2014 tarihinde EBSO Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul Toplantımız Genel Sekreterimiz Sayın Aylin GEL açılışı yaparak kürsüyü Onursal Başkanımız Sayın Erol ERTAŞ’a bırakmıştır. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması sonrasında Divan Kurulu’nun oluşturulması için Genel Kurul tarafından teslim edilen önergeyi oylamaya sunmuştur.

Oylamanın kabul edilmesi sonrasında Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hüseyin VATANSEVER Divan Kurulu Başkanı, dernek üyelerimizden Termomak San. ve Tic. Ltd. Şti. Sayın Murat ÜNLÜ Raportör ve dernek üyelerimizden Aksal Isıtma Soğutma San. ve Tic. Ltd. Şti. Sayın Gürkan AKÇAY Divan Kurulu Üyesi olarak seçilmiştir.

Divan Kurulu Başkanlığı’na imza yetkisi verilmesi konusunda karar alınması sonrasında Genel Sekreterimiz Sayın Aylin GEL derneğimizin 2013 Yılı Çalışma Raporu’nu sunmuştur.

Genel Sekreterimiz Sayın Aylin GEL’in sunumu ve EHİS Akredite Test ve Analiz Laboratuvarı Projemiz ile ilgili görüşmeler sonrasında Olağanüstü Genel Kurul Toplantımız sona ermiştir.

Olağanüstü Genel Kurul Toplantımız sonrasında İnsan Odaklı Liderlik Semineri gerçekleştirilmiştir. NY Eğitim Danışmanlık firmasından Sayın İlknur ÖZEL’in sunumları ile gerçekleştirilen seminerde ortak inanç ve kültür oluşturmak, bağlılık yaratmak ve etkilemek, ekip lideri olmak, doğru liderlik stillerini kullanmak, motivasyon sağlamak konularında bilgi aktarılmıştır.