Yorum yapılmamış

02 Mayıs 2013 tarihinde gerçekleştirilen EBSO seçimleri ve görev dağılımları sonrasında EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ender YORGANCILAR’ı ziyaret eden derneğimiz, EHİS sektörü ve dernek projelerimiz ile ilgili görüşme gerçekleştirmiştir.

Geçmiş dönem Yönetim Kurulu Başkanımız ve EBSO Sayman Üyesi Sayın Hüseyin VATANSEVER’in de katıldığı toplantıda, EBSO’nun geçtiğimiz dönemde derneğimize ve sektörümüze olan desteği için teşekkür edilmiştir. EBSO 2013-2016 döneminde de, önceden olduğu gibi derneğimiz ile olan işbirliğinin ve dayanışmanın devam etmesi temenni edilerek, derneğimizin sektörümüze ve şehrimize katkı yapacak her türlü faaliyetinde EBSO’yu yanında hissetmesinin ESSİAD’a güç katacağı ifade edilmiştir.

04-05 Haziran 2013 tarihinde T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen Uluslararası Rekabetçilik ve İşbirliği Konferansı kapsamında derneğimize takdim edilen Küme Mükemmelliyet Ödülü ve EHİS Akredite Test ve Analiz Laboratuvarı Projemiz ile ilgili gelişmeler ile birlikte sektörün en önemli ihtiyaçlarından biri olan eğitimli personel ihtiyacı, mühendislik eğitimi ve sektörümüzün tanıtımı konusunda Meslek Yüksekokulları ile yapmış olduğumuz çalışmalar konusunda bilgiler aktarılmıştır.