Yorum yapılmamış

ESSİAD tarafından geleneksel hale getirilen Öğle Buluşması 18 Mayıs 2022 tarihinde Tepekule İş Merkezi C Katı Özel Günler Salonu’nda Gerçekleştirildi

ESSİAD Yüksek İstişare Kurulu, Yönetim Kurulu ve Dernek Üyeleri ile birlikte EBSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muhsin DÖNMEZ’in katılım sağladığı etkinlik, ESSİAD Yönetim Kurulu Can İŞBİLEN’in açılış konuşması ile başladı. Katılımcılara ESSİAD faaliyetleri ve yürütülen projeler hakkında bilgi veren Can İŞBİLEN’in konuşması sonrasında akademiden emekli olan ESSİAD Fahri Üyelerinden, Soğutma Dünyası Editörü Prof. Dr. Ali GÜNGÖR’e plaket takdim edildi. Prof. Dr. Ali GÜNGÖR akademik hayatında yaşadığı tecrübelerden örnekler paylaşarak Soğutma Dünyası’nın yayın hayatına başladığı günden beri ESSİAD’da, ESSİAD üyeleri ve Soğutma Dünyası okurları ile birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Prof. Dr. Ali GÜNGÖR’ün konuşması sonrası “Şirket Sermayelerinin Güçlendirilmesi ve Şirketlerin Halka Arzı” konusunda konuşma yapmak üzere ESSİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı ve Dinamik Isı Mak. Yal. Malz. San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Metin AKDAŞ söz aldı.

Şirketlerin halka arzı, halka arzın avantajları, halka arz yöntemleri, başvuru süreçleri, başvuru sürecinde izlenmesi gereken yollar, Borsa İstanbul pazar türleri ve kotasyon şartları, Dinamik Isı’nın halka arz sonuçları ve gelirleri konu başlıkları üzerinden sunum gerçekleştiren Metin AKDAŞ süreç boyunca yaşadığı deneyim ve kazanımları ESSİAD üyeleri ile paylaştı.

Dinamik Isı’nın İzmir Tire Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 m2 alana sahip olacak olan, kauçuk köpüğü yalıtım malzemelerinin üretileceği Elastomerik Kauçuk Köpük Üretim Tesisi ile ilgili hazırlanan tanıtım filmi izlenmesi sonrasında ESSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Can İŞBİLEN, ESSİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı ve Dinamik Isı Mak. Yal. Malz. San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Metin AKDAŞ’a teşekkürlerini sunarak plaketini takdim etti.