Yorum yapılmamış

ESSİAD Yönetim Kurulu, 10-11 Aralık 2011 tarihinde Salihli Manisa’da doğal güzellikleri ile yer alan Lidya Sardes Otel’de üyeleri ile birlikte çalışmalar yapmıştır.

İki gün boyunca üyelerimiz ile birlikte düzenlediğimiz organizasyonumuzda; Genel Kurul Toplantımız, Sayın Prof. Dr. Ali GÜNGÖR’ün oturum başkanlığında ESSİAD Vizyon 2050 Hedef 2023 Toplantımız, Doç. Dr. Avşar KURGUN’un sunumu ile Beden Dili ve Motivasyon Seminerimiz başarı ile gerçekleştirilmiş olup, üyelerimiz ve eşlerinin katılımı ile akşam yemeğimiz, pazar sabahı gezi programımız gerçekleştirilmiştir.

Dernek üyelerimin katılımı ile gerçekleşen Tüzük Genel Kurulumuz öncesinde Yönetim Kurulumuzun yaklaşık üç aylık çalışmalarının sonrasında bizlere yol gösterecek olan ve temel esasımız olan Tüzüğümüz ile ESSİAD’a üye olmak isteyen firmalar için Üye Kabul Yönetmeliği oluşturulmuştur.Yapılan Genel Kurul Toplantımızda üyelerimiz ile birlikte tüzüğümüzün kabul edilmesini takiben Üye Kabul Yönetmeliğimiz görüşülerek kabul edilmiştir.

Tüzük Genel Kurulu Toplantımızın ardından üyelerimiz ve ailelerinin katılımı ile birlikte öğle yemeğine geçilmiştir.

Öğle yemeği sonrasında dergimizin Editörü ve Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölüm Başkanı Sayın Prof. Dr. Ali GÜNGÖR’ün oturum başkanlığında üyelerimizin katılımları ile ESSİAD Vizyon 2050 Hedef 2023 toplantımız gerçekleştirilmiş olup, ESSİAD’ın vizyonu, misyonu ve hedefleri oluşturulmuştur.

ESSİAD Vizyon 2050 Hedef 2023 toplantımızın ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Reha Midilli Foça Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Yüksek Okul Müdürü Doç. Dr. Avşar KURGUN’un sunumu ile Beden Dili ve Motivasyon Semineri gerçekleştirilmiştir.

Toplantıların ardından üyelerimiz ve aileleri ile akşam yemeğinde birlikte olduk. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hüseyin VATANSEVER’in konuşması ile başlayan akşam yemeğimizde derneğimizin Kurucu Üyelerinden Sayın Mustafa Kemal YAPAN ve geçmiş dönem Yönetim Kurulu Başkanlarımız söz alarak derneğimiz ile ilgili görüş ve düşüncelerini bizlerle paylaşmaları sonrasında aramıza yeni katılan üyelerimiz ile birlikte üyelik seremonisi gerçekleştirilmiştir.

11 Aralık 2011 günü sabah kahvaltısı sonrasında üyelerimizin katılımı ile Sart Harabeleri, Kula Peri Bacaları (Kuladokya) ve Kula Evleri’ne gezi düzen

lenmiştir.