Yorum yapılmamış

ISK-SODEX Istanbul 2016, CNR EXPO Fuar Merkezi’nde, yalıtım, pompa, vana ve bağlantı parçaları, su arıtma ve güneş sistemleri de dahil olmak üzere ısıtma, soğutma, havalandırma ve klima teknolojisindeki yeni gelişmeleri ziyaretçileri ile buluşturmak üzere 4-7 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

ESSİAD ve EHİS LAB Standlarına Yoğun İlgi

ESSİAD ve EHİS LAB standları ile ISK Sodex Fuarı’na katılım sağlayan derneğimiz, üyeleri ve sektör firmaları ile buluşarak dernek faaliyetlerini ve tanıtımını gerçekleştirme imkanı buldu. Endüstriyel Havalandırma, İklimlendirme ve Soğutma Sektörü için büyük önem taşıyan ve Türkiye’nin ilk, dünyanın ise sayılı akredite laboratuvarlarından olacak EHİS LAB Projesi ile ilgili sektör temsilcileri bilgilendirildi.

Teknik Gezi ile Öğrenciler Sektör Temsilcileri ile Buluştu

ESSİAD ve Hannover Messe Sodeks Fuarcılık işbirliği ile düzenlenen teknik geziye Dokuz Eylül Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü ve İzmir Meslek Yüksekokulu, Ege Üniversitesi Ege Meslek Yüksekokulu, Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Bornova Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri katıldı. Öğrenciler, sektörde yer alan firmaları tanıyarak cihazlar ile ilgili yerinde gözlem ve bilgi alma fırsatı buldular. Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Sayın Ayhan ÖZGEN’e organizasyondaki değerli katkıları için  teşekkürlerimizi sunarız.