Yorum yapılmamış

İZKA’nın 2012 yılı Güdümlü Proje Desteği kapsamında hazırlıklarına devam etmiş olduğu EHİS Akredite Test ve Analiz Laboratuvarı Kurulum Projesi ile ilgili 12 Ekim 2012 tarihinde İZKA ve Derneğimiz arasında “2012 Faaliyet Yılı Güdümlü Proje Desteği Ön Mutabakat Metni” imzalanmıştır.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hüseyin VATANSEVER, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Akın KAYACAN, Saymanımız ve Projelerimizin Koordinatörü Sayın Hakan SEMERCİ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Gürkan AKÇAY, Sayın Suat KARAKAŞ, Sayın A. Sait GÜRSÖZ, Onursal Başkanımız Sayın Erol ERTAŞ, EBSO Genel Sekreteri Sayın Mustafa KALYONCU, İYTE Rektörü Sayın Mustafa GÜDEN, Ege Üniversitesi Makine Mühendisliği Ana Bilim Dalı Sayın Prof. Dr. Ali GÜNGÖR, İZTEKGEB Genel Koordinatörü Sayın Dr. Emrah TOMUR, İZKA PPKB Birim Şefi Sayın Sibel ERSİN, PPKB Birim Uzmanları Sayın Emin Çetin HAŞAR, Sayın Arın HÜNLER, Genel Sekreterimiz Sayın Aylin GEL, dernek üyelerimiz, TTMD, İSİB, İSKİD, İZODER, Ege Üniversitesi Ege MYO, Klimasan A.Ş., Systemair/HSK, Uğursan Denizcilik, CİAT Türkiye temsilcilerinin katılımları ile gerçekleşen toplantımızda EHİS Akredite Test ve Analiz Laboratuvarı ve İZKA GPD hakkında bilgilendirme sunumları yapılmıştır.

Sunumların ardından EHİS Akredite Test ve Analiz Laboratuvarı Mutabakat Metni okunmuş, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hüseyin VATANSEVER ve İZKA PPKB Birim Şefi Sayın Sibel ERSİN tarafından imzalanmıştır.

Mutabakat Metni’nin imzalanması ile İZKA tarafından sağlanacak olan Güdümlü Proje Desteği amacına uygun olarak ESSİAD tarafından hazırlanacak olan ön çalışma raporunda detayları belirtilemiş olup, projemize yönelik akredite bir test laboratuvarının kurulacağı kesinleşmiş, imzalanan mutabakat metni üzerinde proje ortakları ve iştirakçileri belirtilmiştir.