Yorum yapılmamış

İzmir Kalkınma Ajansı iki yeni mali destek programını başlattı. Programlar çerçevesinde, Özel Sektörün Kurumsal Kapasitesinin ve Rekabet Edebilirliğinin Güçlendirilmesi Mali Destek Programı için 15 milyon TL ve Küçük Menderes Havzası Sürdürülebilir Kalkınma Mali Destek Programı için 15 milyon TL olmak üzere toplam 30 milyon TL mali kaynağın başarılı projeler yoluyla kullandırılması hedefleniyor.

Derneğimizi temsilen EHİS LAB Proje Koordinatörü Ayşegül SEVER MENKÜ ve Proje Uzmanı Sevda YEŞİLKAYA’nın katıldığı ve İzmir Ticaret Odası’nda 25 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilen toplantıda “Özel Sektörün Kurumsal Kapasitesinin ve Rekabet Edebilirliğinin Güçlendirilmesi” ve “Küçük Menderes Havzası Sürdürülebilir Kalkınma” Mali Destek Programları hakkında bilgi verilmiş olup son başvurunun 6 Eylül 2019 tarihi olduğu belirtildi.

Her bir programa ilişkin uygun başvuru sahipleri, uygun ortaklar, program öncelikleri, uygun proje konuları ve destek miktarları gibi detaylı bilgilere, programlara ait Başvuru Rehberlerinden ulaşılabilmektedir.

Özel Sektörün Kurumsal Kapasitesinin ve Rekabet Edebilirliğinin Güçlendirilmesi Mali Destek Programı detayları için tıklayınız.

Küçük Menderes Havzası Sürdürülebilir Kalkınma Mali Destek Programı detayları için tıklayınız.