Yorum yapılmamış

İzmir Ticaret Odası (İZTO) Başkanlığı’na yeniden seçilen ve 2013-2017 Dönemi boyunca görevine devam edecek olan İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ekrem DEMİRTAŞ’ı ziyaret eden derneğimiz, EHİS sektörüne yönelik projeler ve sektör fuarlarına katılım konularında görüşmeler gerçekleştirdi.

Derneğimiz ve İZTO 55. Meslek Komitesi Üyemiz Sayın Kerim GÜMRÜKÇÜLER’in katılımları ile gerçekleştirilen toplantıda, derneğimizin EHİS sektörüne yönelik düzenlenen fuarlarda İZTO’nun desteklerinden faydalanması, yeni projelerde İZTO ile gerçekleştirilebilecek işbirliği çalışmaları ve yurtdışındaki ticaret odaları ile ilişkiler masaya yatırılmıştır.

Derneğimizin aldığı küme mükemmeliyet ödülü ve Akredite Test ve Analiz Laboratuvarı çalışmalarımız ile UR-GE Projemiz kapsamında gerçekleştirmiş olduğumuz faaliyetlerin aktarıldığı toplantıda, İZTO işbirliğiyle daha çok faaliyet gerçekleştirmenin derneğimizin altyapısını güçlendireceği görüşülmüştür.

Özellikle İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) kuruluşu olan İzmir Ekonomi Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (EKOSEM)’nden UR-GE Projemiz kapsamında aldığımız eğitimlerden memnuniyetimiz ifade edilmiş, gelecek projelerde İZTO ile daha sıkı işbirliği içinde olmaya karar verilmiştir.