Yorum yapılmamış

Türkiye iklimlendirme, havalandırma ve soğutma sektörünün öncü tedarikçilerinden TEKNİON, 17-18 Mayıs 2017 tarihlerinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde, yeni nesil gazlar ve ekipmanların tanıtımını içeren bir etkinlik gerçekleştirdi. Organizasyonunu ESSİAD’ın üstlendiği etkinliğe Ege Bölgesi ve İstanbul’dan firma temsilcileri katılırken, Amerika, Japonya ve İtalya’dan ünlü markaların temsilcileri ise, güncel ekipman ve gazların kullanımları hakkında bilgi verdi.

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren ESSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan SEMERCİ, ESSİAD üyesi olan TEKNION’un soğutma sektörüne olan katkılarının İzmir’de bir yenisine imza atmasından dolayı yaşadığı mutluluğu dile getirerek TEKNİON’a teşekkürlerini sundu. Açılış konuşması sonrası İtalyan FRASCOLD’dan Massimo NAVA ve LUBREEZE’dan ABD’den Michael SANDLER ile Hollanda’dan Anore Van NIMWEGEN

yeni ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Sunumlarda ürünlerin teknik özellikleri üstünde durulurken aynı zamanda değişen ve gelişen teknoloji ile yeni ürünlerin doğayla daha uyumlu, enerji ve maliyetlerde daha tasarruflu olduğu konularına dikkat çekildi. Mühendisler ve teknik çalışanlar tarafından ilgi ile takip edilen sunumların ikinci gününde ise İtalya OLAB’dan Stefania FASSINA, yeni nesil ürünlerinde inovasyon ve güvenlik başlıklarına dikkat çekti. Japonya’dan SAGINOMIYA firma temsilcileri Yasufumi USHIKI ve Kohei YAMAMOTO ürünlerinin spesifik özellikleri hakkında bilgi vererek uygulama örnekleri üzerinde durdu.

Sektör temsilcilerini bir araya getiren etkinlik, Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde yer alan A7 Şehir Kulübü’nde düzenlenen yemek organizasyonu ile sona erdi.