İzmir Kalkınma Ajansı’nı Ziyaret Ettik

İzmir Kalkınma Ajansı’nın 4 Mayıs 2011 tarihinde ilan ettiği 2011 yılı Doğrudan Faaliyet Desteği (DFD) kapsamında, 14 Temmuz – 23 Ağustos 2011 tarihleri arasında İzmir Kalkınma Ajansı’na derneğimiz tarafından sunulan “Akredite Test ve Analiz Laboratuarı İçin Fizibilite Çalışması” projemiz ve kurum ziyaretlerimiz kapsamında 18.08.2011 tarihinde İzmir Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Dr. Ergüder CAN’ı ziyaret ettik.

Planlama Programlama Koordinasyon Birim Şefi Sayın Sibel ERSİN ve Birim Uzmanı Sayın Filiz MOROVA’nın da katıldığı toplantıda ESSİAD’ın projeleri ve sektörümüz ile ilgili bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

ABİGEM Direktörü Ebru DİNÇER Derneğimizi Ziyaret Etti

İzmir ABİGEM Direktörü Sayın Ebru DİNÇER 15.08.2011 tarihinde derneğimizi ziyaret ederek İzmir Kalkınma Ajansı’na sunmuş olduğumuz “Akredite Test ve Analiz Laboratuarı İçin Fizibilite Çalışması”nın eğitim ve danışmanlık analizi ile ilgili bilgi almıştır.

EBSO 40. Soğutma Sanayi Meslek Komitesi Derneğimizi Ziyaret Etti

Ege Bölgesi Sanayi Odası 40. Soğutma Sanayi Meslek Komitesi 18.08.2011 tarihinde derneğimizi ziyaret etmiştir.

Soğutma Sanayi Meslek Komitesi Başkanı ve Derneğimizin kurucu üyelerinden Sayın Mustafa Kemal YAPAN, Meclis Üyesi, Üye İlişkileri Çalışma Grubu Başkanı ve Yayın Kurulu Başkanımız Sayın Murat KURTALAN, Meslek Komitesi Üyesi ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sayın Kerim GÜMRÜKÇÜLER ve Sayın Ömer BARLAS’ın katıldığı toplantıda sektörümüzdeki Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) uygulaması ve HCFC’lerin Sonlandırılması Yönetim Planı Projesi ile ilgili toplantı yapılmıştır.