Yorum yapılmamış

01.02.2014 tarihinde Genel Sekreterimiz Sayın Aylin GEL’in tarafından; Dernek üyelerimizden Ekofin Soğutma San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasını temsilen Sayın Serhan GÜNDOĞAR, Ergül Teknik Soğutma ve Mutfak Dekorasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasını temsilen Sayın Müjdat GÜLADA ziyaret edilmiştir.

Derneğimizin faaliyetleri ve yürütmüş olduğu projeler hakkında görüşmelerin gerçekleştirildiği ziyarette eğitim faaliyetlerimiz, Soğutma Dünyası dergimizin reklam çalışmaları, üyelerimizin derneğimizden beklentileri konusunda görüşler alınmış ve üye kazandırma çalışmalarımız hakkında görüşülmüştür.

26.02.2014 tarihinde Proje Uzmanımız Sayın Servet GİRGİN’in katılımları ile Eneko Havalandırma San. ve Tic. A.Ş. Genel Koordinatörü Sayın Macit TOKSOY ile Dış Ticaret ve İş Geliştirme Müdürü Sayın Zihni IŞIK, Klas Klima San. ve Tic. Ltd. Şti. Üretim Müdürü Sayın Tayfun ARAL, Messan Soğutma San. ve Tic. Ltd. Şti. Üretim Planlama Müdürü Sayın Aydın YAPAN ve Satınalma Sorumlusu Sayın Duygu ARAS, Türkoğlu Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Sayın Yusuf TÜRKOĞLU ve İdari ve Mali İşler Yöneticisi Sayın Serpil TÜRKOĞLU ziyaret edilmiştir.

İlgili ziyaretlerde dernek faaliyetlerimiz, eğitimlerimiz ve projelerimiz hakkında güncel gelişmeler paylaşılmış olup, derneğimiz tarafından gerçekleştirilecek olan Katar Yurtdışı Ticaret Heyeti organizasyonu hakkında görüşmeler gerçekleştirilmiştir.