Yorum yapılmamış

26 Aralık 2019 tarihinde ESSİAD ve Turkish Exporters iş birliğinde “Yeni Nesil Etkileşimli E-ihracat Modeli” hakkında bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen etkinlik ESSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Güray KORUN’un açılış konuşması ile başladı. Güray KORUN konuşmasında dernek faaliyetleri ve projeler hakkında bilgi vererek ESSİAD’ın üye ve sektör firmalarının ihracatına katkı koymak amacıyla gerçekleştirdiği bu önemli etkinliğin faydalı olmasını dilediğini belirtti.

Sonrasında söz alan Turkish Exporters İş Birliği Kurumları Direktörü Onur Can CENGİZ’in sunumunda içeriğinde gıda, makina, tekstil, otomotiv, mobilya, endüstriyel ürünler vb. sektörlerde ihracat yapan firmaların yer aldığı portal sayesinde tedarikçi arayan müşterilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmak için bu platformun aracı olduğunu belirtti.

Yoğun katılım ile gerçekleştirilen seminerde Turkish Exporters İş Birliği Kurumları Direktörü Onur Can CENGİZ EHİS sektörüne ilişkin platformda yer alan ihracat talepleri hakkında bilgiler paylaştı.