Yorum yapılmamış

Genel Sekreterimiz Sayın Aylin GEL’in katılımları ile dernek üyelerimizden A Klima San. Tic. Ltd. Şti. Şirket Ortağı Sayın Tijen ÇIDAMLI, İmbat Soğutma Isıtma Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Sayın Nuriye GÜMRÜKÇÜLER, Salvo İç ve Dış Tic. Müh. Müm. Terc. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şebnem ÇAĞLIYAN ve Fabrika ve Satınalma Müdürü Sayın Meltem ERDOĞAN, Uzay Mühendislik Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. Şirket Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Akın KAYACAN ziyaret edilmiştir.

İlgili ziyaretlerde, derneğimizin faaliyetleri ve yürütmüş olduğumuz projeler hakkında görüklenen UR-GE Projemiz ve ESSİAD Sürekli Eğitim Merkezi (ESEM) kapsamında gerçekleştirilen eğitimlerimizin sağladığı faydalar ile ilgili memnuniyetleri dile getirilmiştir. Ayrıca ESEM kapsamında düzenlenen teknik gezi faaliyetlerinin devamlı olması gerektiği ve öğrencilere büyük katkı sağladığı ifade edilmiştir.

Endüstriyel Havalandırma, İklimlendirme ve Soğutma Sektörüne Yönelik Uluslararası Rekabet Yeteneğinin Geliştirilmesi Projesi, T.C. Ekonomi Bakanlığı UR-GE Tebliği kapsamında yürütülmektedir.