Yorum yapılmamış

T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Tebliği kapsamında desteklenen UR-GE Projemiz kapsamında, 03 Nisan 2014 tarihinde derneğimiz üyelerinden olan RD Grup’tan Sayın Kemal KILIÇ’ın sunumları ile DIN 1946-4’e Uygun Klima Santrali Tasarımı / Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Cihazları Tasarım ve Seçim Kriterleri Eğitimimiz düzenlenmiştir.

Klima santralı tasarımı ve üretimi ile ısı geri kazanımlı havalandırma cihazı satışında, bakım ve servis konusunda, proje yapımında, şartname hazırlayan ve satınalma işinde çalışan mühendisler ve teknik personellere yönelik olarak gerçekleştirilen eğitimde; “DIN 1946-4’e Uygun Hijyenik Klima Santralı Tasarımı” konusunda ilgili standartlar, uyulması gereken kurallar, uygun komponentlerin seçimi, rapor ve sertifikalar, bakım ve temizlik kuralları ile “Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Cihazları Tasarım ve Seçim Kriterleri” konusunda Isı geri kazanım tanımı, kapasitif değerlerinin belirlenmesi, proje yapımında dikkat edilmesi gereken hususlar, cihazlarda kullanılan komponentler ile tasarım ve seçim kriterleri hakkında bilgi aktarılmıştır.

Endüstriyel Havalandırma, İklimlendirme ve Soğutma Sektörüne Yönelik Uluslararası Rekabet Yeteneğinin Geliştirilmesi Projesi, T.C. Ekonomi Bakanlığı UR-GE Tebliği kapsamında yürütülmektedir.